Kontakt

Jestem aktywny w wielu miejscach w internecie, między innymi:

Zachęcam do obserwowania, polubienia, subskrybowania… :)

Pytania?

Jeżeli masz pytanie lub chcesz podzielić się uwagą co do danego wpisu na blogu, napisz w komentarzu. To najlepsze miejsce, gdzie możemy podyskutować. Daj znać co myślisz, chętnie poznam Twoją opinię, która może pomóc mi tworzyć coraz lepsze materiały.

Na inne programistyczne pytania odpowiedź możesz uzyskać przykładowo na forum informatycznym, na którym często się udzielam - Forum Pasja Informatyki. W miejscach tego typu najprościej będzie otrzymać wsparcie. Przed zapytaniem innych, sprawdź wszystko co możesz samemu, w tym przeszukaj Google. Prosząc gdziekolwiek o pomoc nie zapomnij dokładnie opisać co nie działa, co zrobiłeś, pokazać kodu (jeśli jest) i treści błędu, gdy występuje.

E-mail

Do bezpośredniego kontaktu zapraszam w sprawach wszelkich ofert pracy i współpracy, ewentualnie zgłoszenia błędów w moich materiałach czy przekazania innych ważnych sugestii. Na wszystkie wiadomości postaram się odpowiedzieć możliwie najszybciej.

Na ten moment nie zajmuję się realizacją zleceń na stworzenie strony ani podobnymi. Nie odrabiam zadań, nie udzielam indywidualnych lekcji. Nie pomagam rozwiązywać problemów (nieskierowanych bezpośrednio do mnie) przez e-maile ani różnego rodzaju wiadomości prywatne. Przede wszystkim nie znam się na każdej dziedzinie, więc powierzając daną kwestię tylko mi, zmniejszasz sobie szansę na uzyskanie pomocy. Ponadto każdy z nas ma ograniczony czas i nie byłbym w stanie odpowiedzieć na wszystkie takie pytania.

E-mail: kontakt@waluk.pl